To, že náš trnavský Wan-Tajm Next-Tajm je blázon a notorický klamár, vieme všetci. Usilovne nás o tom presviedča posledných 10 rokov a teraz každý deň na svojich plačovkách. A kto si dovolí mať iný názor, ako tento rozdrapený Napoleon, na počkanie ho označí za blázna, alebo kotlebovského konšpirátora. Odvážne. A také vyzreté, dospelé. Naposledy, tuším včera, kde sa vytešoval, aké fantastické testy on pokútne nakúpil.  Ako do pol hodiny zachytia 15 z 10-tich infikovaných, neinfikovaných, infikovaných – čakateľov, aj tých, ktorí sa ešte nerozhodli, či vôbec chcú byť tou beštiou nakazení. V podstate podľa blázna Wantajma zachytia aj mamičku v treťom trimestri, aj prelet nepriateľských lietadiel nad našim územím. A to všetko len za 4 eurá za kus. No nekúp to.

V skutočnosti, teda v tom našom – mentálne nenarušenom svete, sú nám tieto testy platné, ako hadovi noha. Na plošné testovanie a ,,vychytanie“ tých zlých infikovaných, sa hodia tak dokonalo, asi ako čínske paličky k tanieru hovädzieho vývaru. Pražská nemocnica Motole, zastúpená prednostom Ústavu lekárskej mikrobiológie Pavlom Dřevínkom totiž uverejnila štúdiu, ktorá odhalila nedostatočnosť Wantajmových supertestov. Napriek tomu, neberúc v úvahu výsledky tejto štúdie, blázon Wantajm drzo a svojvoľne ignoroval a doslova upravil percentuálnu spoľahlivosť k svojej spokojnosti. Klamal bez mihnutia oka celému národu, vrátane servilných novinárov. Ďalej však bude zvolávať tlačovky a klamať, klamať a klamať. A každý, kto mu neuverí, je blázon. Čo na tom, že je to odborník v danej oblati s 30 ročnou praxou, alebo primár mikrobiológie, či prezident SLK. Všetci s titulmi pred i za menom, ľudia z praxe. Tak kto je tu blázon?

Je pochopiteľné, že blázon sa obklopí zase iba bláznami a druhým z nich generalisimus Naď. Zdechlák s modrou knižkou, ale zato s neuveriteľnou túžbou veliť. Rozkazovať a prikazovať. Presne ako svojho času kapitán Danko, ktorý z pozície svojej kúpenej hodnosti, mal strašnú túžbu pracovať so záložákmi. Ale toto si nedovolil ani on. Tento plešatý, 35 ročný sopliak a úchylák postihnutý armádofíliou to už vo svojich mocenských chúťkach dotiahol tak ďaleko, že prevzal ministerstvo školstva, keď on a nie minister školstva oznámil médiám, kedy, ako a prečo sa budú posúvať prázdniny. Odkazuje SLK, aby vymenili svojho prezidenta Mariana Kollára a dokonca zvažuje akési manévre a chce mobilizovať slovenských lekárov. Takže tento sociopat už obsadil dve ďalšie ministerstvá a ministri si škrabú gule. Ale veď čo čakať od kaderníka a predĺženej ruky Ducha svätého, že? Naď, ktorý má s armádou spoločné  toľko, že nič. Nula. Zero. Robiť na ministerstve podržtašku, sú skvelé referencie na funkciu ministra. Lenže… odkazy prichádzajú aj z druhej strany a vláda ich dostala hneď niekoľko, aby blázna Naďa stiahli z obehu, pretože robí viac škody ako osohu. Presne tak Naď, počuješ dobre, tak sprav tlačovku a pochváľ sa tým. A to tvoje diplomatické vyjednávanie so zdravotníkmi – vytesať do kameňa. Zariadiť mobilizáciu a nasilu ich odvliecť do tvojich vojenských stanov. A dokonca zvažuje aj VŠEOBECNÚ MOBILIZÁCIU. Taký je plán? To si fakt myslíš, že na tvoj povel nastúpia zálohy? Tak to si ešte väčší debil, ako som si myslel. A čo tí, ktorí kvôli tvojej imbecilite prídu o život, pretože im nebude mať kto poskytnúť lekársku starostlivosť? Myslíš ty debil aj niečím iným ako zadkom? Ty môžeš tak mobilizovať vojenských lekárov. Na Operáciu ,,Poserme sa z chrípky“ to stačí.

Apropó – šíria sa správy, že na vašu výzvu, aby prišli pomôcť aj zahraniční lekári, už reagovali:

Dr. Oetker

Dr. Z hôr

Dr.Ludsky

Dr.  No

Dr. Mengele

Tak kto je tu blázon?

No a do tretice tu máme blázna Kolíkovú. Bývalú advokátku, tak neznalú zákona, až mám pocit, že vyštudovala za otcove svine, matkine jaternice a nejaký ten demižónik vína. A takýto blázon riadi chod ministerstva spravodlivosti. Právnu kapacitu JUDr. Adrianu Krajníkovú, ktorá sa postavila ako jedna z prvých na stranu zákona a bojuje za naše práva, táto právne nevzdelaná ministerka obvinila v súvislosti so škandálom v košickej nemocnici z toho a teraz sa chyťte zárubne, že porušila zásady advokácie a pomohla klientke. Klientke, ktorej chceli odobrať ihneď po pôrode dieťa len preto, že sa odmietla dať testovať na Covid chrípku…Vo svojej (ne)vzdelanosti  a samozrejme mocenskej pýche, sa namiesto právnej argumentácie a právneho vysvetlenia ČO JUDr. Krajníková porušila, zmohla  iba k odmietnutiu ďalej sa vyjadriť k svojmu obvineniu  a odvolala sa na Slovenskú advokátsku komoru. A tá, aby bola za chrumkavých a nebodaj si nepohnevala jednu úplne zbytočnú ministerku a netrčala z radu, otočila sa chrbtom k svoje kolegyni a vyjadrila sa – a teraz si už radšej sadnite, citujem:,, Že zo strany advokáta by nemalo dôjsť k situácii, že robí rozhodnutia za klienta“. Tak to ma poser.

Nie som advokát a nemám ani právnické vzdelanie, ale všeobecný rozhľad mi šepká, že práve toto je podstata advokácie. Ale môžem sa mýliť a preto som sa pozrel, čo hovorí zákon a nie nejaký blázon Kolíková, či Kolíkovej do zadku lezúca SAK. A čuduj sa svete, mal som pravdu.

Podľa súčasne platného zákona o advokácii zákon 586/2003 Z.z sa totiž okrem iného hovorí, že: ,,Výkon advokácie je zastupovanie klientov, poskytovanie právnych rád atď. Poslaním advokáta je aj, že robí rozhodnutia za klienta v predmete zastupovanej veci“.

Tak. A teraz mi povedzte, kto je tu blázon. Chápete o čom hovorím? Presne týmto spôsobom sa v posledných dňoch znásilňuje zákon bláznami ako Wantajm, Kolíková, či Naď. Nie je podstatné čo hovorí zákon, ale čo hovoria oni. Osrať nejaký zákon. Zbytočná a nepotrebná vec. A v dnešných dňoch priam toxická, pretože im bráni všetkých nás otestovať, pozatvárať a zaočkovať. Takže sa prestaňte báť, nech klamú, kričia a vyhrážajú sa. Nemôžu vás donútiť k ničomu. Ak sa vzdáte tohto, skončili ste a po zvyšok svojho života budete iba poddanými na malom dvore a oni budú nad vami stáť s veľkým bičom. Čo poviete potom svojim deťom, keď sa vás opýtajú – prečo???